Kategória

Pre Volvo XC90~2019 protišmyková Gumová Pohár Rohože Brány Slot Mat 2016 2017 2018 MK2 2 D4 D5 D6 T5 T6 T8 Príslušenstvo Auto Samolepky

Novinka

€5.84

€6.14

-4 %

Skladom

Štítky: volvo xc60, volvo s80, príslušenstvo volvo xc90, volvo xc90 d5 príručka, volvo xc90 d5 turbo, xc90 motor d5, xc90 d5, volvo v50, volvo xc90 d5 turbíny, volvo xc90 d5 ocasion.

Pre Volvo XC90 2015~2019 protišmyková Gumová Pohár Rohože Brány Slot Mat 2016 2017 2018 MK2 2 D4 D5 D6 T5 T6 T8 Príslušenstvo Auto Samolepky

Popis: Produkt: Brány, Slot Pad, Vody, Tácky, Skladovanie Pad, protišmykové Rohože,Auto Groove Mat Pohár Mat Materiál : Prírodný Kaučuk Zásluhy:Non-Slip/Mute Modelu Automobilu :VOLVO XC90 Názov Modelu : 2015 2016 2017 2018 2019 Farba:Červená, Biela Package :19 Ks / Set je model auta písmená na dvere groove rohože.listy tvar je rovnaký, ako toho na trupe. ak sa vám nepáči,prosím, nekúpiš. Funkcia : Jednoduchá Inštalácia,bez akýchkoľvek nástrojov Poznámka : Vzhľadom na inom svetle,možno popis fotografie bude diferenciál so skutočnými farbami.Žiadne nepríjemné,úprimne dúfam, že môžete dostať svoje láskavé pochopenie.Prosím, skontrolujte pohár mat veľkosť vášho vozidla pred kúpou.Ďakujem. Ako Zaplatiť?

1.Sme len prijať alipay na Hugoclub.sk, môžete zaplatiť kreditnou košíka, nie je to žiadny problém. Ako vieme,alipay vám umožňuje posielať platby, rýchlo a bezpečne on-line.

Ako toho dosiahnuť?

My len loď tovar na adresu na Hugoclub.sk. Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správne a dodávky. Ak sa chcete nám poslať inú adresu, prosím, zmeňte správnu adresu v Hugoclub.sk, ako budete platiť.

O Clá a Poplatky za Colné Odbavenie

Ako vieme,ciel a colné daň mala byť zaplatená za každý položky, ak je položka je otvorený a kontroluje colné vo vašej krajine. Naša cena nezahŕňa Clo, Hodnoty, Dane, Colné Odbavenie poplatky a iné Poplatky. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred podaním objednávky.

Ak je položka, vráti sa nám vzhľadom na kupujúceho odmietnuť platiť tie poplatky,nemali by sme vám ho pošleme znova, ak kupujúci dokončí tieto poplatky.

Ak chcete, aby sme vám pomohli znížiť colné poplatky, prosím, kontaktujte nás a povedzte nám, akú hodnotu by mala byť uvedená na faktúre. potom budeme robiť, ako to, čo si povedal.

Ako sledovať?

Ponúkame na číslo zásielky, aby ste po tom, čo sme odoslať položku pre vás. môžete sledovať tento číslo zásielky 3-5 pracovných dní neskôr v Číne Post webovej stránke. Hovorí sa, že poslali sme tento bod na vás. Tiež môžete sledovať tento číslo zásielky v Post webovej stránky z vašej krajine po tejto položky opustil čína ciel. Ak zistíte, že nemôžete sledovať tento číslo zásielky v post webovej stránky z vašej krajine, možno post office nemali nahrať lodné informácie na webovej stránke alebo je oneskorené nahrať,ale je to stále poštovné teraz. Nebojte sa nič.

Ako sa vrátiť späť?

Akceptujeme na návrat tejto položky, ak sa vám nepáči, že po vás dostať. Ale mali by ste zaplatiť poštovné náklady, keď si ju poslať späť. Naša spiatočná adresa je napísané na Hugoclub.sk, tak prosím pošlite položky späť na našu správnu adresu. Ak nemôžete nájsť to, prosím, kontaktujte nás,dáme vám podrobnosti o našu adresu.

Ako náhradu?

1.Vrátime vám PLNÚ vašej platby s ŽIADNE OSPRAVEDLNENIE, ak nie je možné získať tento bod na konci.

2.Vrátime vám PLNÚ vašej platby súladu ŽIADNE ospravedlnenie, ak táto položka je poškodené alebo zlomené v prepravného procesu.

3.Vrátime vám PLNÚ vašej platby súladu ŽIADNE ospravedlnenie, ak táto položka, nemôže byť používaný aj, ale, prosím, popíšte, prečo nie je používaný aj foto a video prvý.

Ako odoslať?

Ak nechcete, aby nám na vrátenie platby, môžete nás požiadať, aby sme odoslať novú, aby ste naraz, to nie je žiadny problém. Sme radi, že môžeme robiť, kým nebudete spokojní.

Ak je pre vás ťažké dostať USD platby zo zahraničia,môžete nás požiadať, aby sme vadí novú,dáme vám nové číslo zásielky. To nie je žiadny problém.

Spätná väzba

Mohli by ste nám dať dobrú spätnú väzbu a Úplné 5 hviezdičkový o popis,doprava,komunikácie, keď ste spokojní.

Ak máte akékoľvek otázky,kontaktujte nás NA adrese RAZ,budeme odpovedať čo najskôr po tom, ako sme si to.

Ak ste položka je poškodený,poškodený a nie je možné používať dobre,kontaktujte nás NA adrese RAZ, potom sme sa vrátime vám peniaze alebo poslať nové na vás, či sa vám páči.

Plniaci Materiál Syntetické Vlákna
Auto-Styling dvere auta mat
Názov Značky muchkey
Druh Materiálu Gumené
Auto Príslušenstvo Anti-Sklzu Mat
Za zásluhy Non-Slip/Mute
Názov Modelu 164565

Napísať recenziu

Pre Volvo XC90~2019 protišmyková Gumová Pohár Rohože Brány Slot Mat 2016 2017 2018 MK2 2 D4 D5 D6 T5 T6 T8 Príslušenstvo Auto Samolepky

Pre Volvo XC90~2019 protišmyková Gumová Pohár Rohože Brány Slot Mat 2016 2017 2018 MK2 2 D4 D5 D6 T5 T6 T8 Príslušenstvo Auto Samolepky

Pre Volvo XC90 2015~2019 protišmyková Gumová Pohár Rohože Brány Slot Mat 2016 2017 2018 MK2 2 D4 D5 D6 T5 T6 T8 Príslušenstvo Auto Samolepky Popis: Produkt: Brány, Slot Pad, Vody, Tácky, Skladovanie Pad, protišmykové Rohože,Auto Groove Mat Pohár Mat Materiál : Prírodný Kaučuk Zásluhy:Non-Slip/Mute Modelu Automobilu :VOLVO XC90 Názov Modelu

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!