Kategória

Pribrala Maľovanie Čip Kefy pre Lepidlá a tmely, tlačiarenské Farby Touchups Maliar Dodávky - 3"

Novinka

€1.95

€3.68

-47 %

Skladom

Štítky: el kefy, štetcom maľovať, umenie kefa, oclean x, pictur, štetec, lepidlo, textílie veverička, graco farby postrekovač, veľké kriedové farby štetcom, čierna ceruzka súbor.

Popis

Je ťažké urobiť dobrý maľovanie bez čipu štetcom. Tento kvalitne vyrobený čip kefa je zahustenie a robustné. Jeho vlasy nebudú padať ľahko. Celý časti sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sú a trvanlivé. Môže to byť maľovanie štetcom, keď ho používate na skicár; to bude kuchynský nástroj, ak ho používate štetec chuť.

Funkcia

- Farba: Svetlo Hnedá - Materiál: Drevené a Polyesterové tkaniny - Size: 20x7x1.4cm - používa sa maľovať štetcom, a to tiež môže byť použitý na štetec chuť. - Vyrobené z odolného materiálu, má dlhú životnosť. - Viac savé. - Hladké drevo rukoväť a upratané vlasy.

Balenie zoznam 1 x Čip Kefa

Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia CE
Suroviny Drevené a Polyesterové tkaniny

Napísať recenziu

Pribrala Maľovanie Čip Kefy pre Lepidlá a tmely, tlačiarenské Farby Touchups Maliar Dodávky - 3

Pribrala Maľovanie Čip Kefy pre Lepidlá a tmely, tlačiarenské Farby Touchups Maliar Dodávky - 3"

Popis Je ťažké urobiť dobrý maľovanie bez čipu štetcom. Tento kvalitne vyrobený čip kefa je zahustenie a robustné. Jeho vlasy nebudú padať ľahko. Celý časti sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sú a trvanlivé. Môže to byť maľovanie štetcom, keď ho používate na skicár; to bude kuchynský nástroj, ak ho používate štetec

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!