Kategória

Gadgets-kameň, Voda, tráva dragonfly Silikónové formy flexibilné silikónové push formy / craft/dezert/mini potraviny/Dragonfly plesne

Novinka

€5.82

€6.47

-10 %

Skladom

Štítky: formy omietka, dragonfly plesní, muž dragonfly, mini húb, silikónové formy, vták fondant, brúska plesní, hotel luna, silicon plesne kameň, formy, dragonfly knihy.

Silikónové formy na čistenie a údržba:

1. Pred prvým použitím, prvý s vodou alebo čistiacim prostriedkom na čistenie na odstránenie povrchových nečistôt. Pred formy na pečenie, použite malé množstvo masla uplatňovať vo vnútri formy. Aj keď pomocou formy, ako sú prázdne sloty môžu byť pridané do vody prázdna nádrž, vzduchu, horenie je zakázané.

2. Po každom použití, môže byť namočené v zriedeným čistiacim prostriedkom riešenie pre 10-30 minút, umyť mäkkou handričkou na čistenie, nepoužívajte agresívne čistiace lopty a iné predmety čistiť, aby sa zabránilo plesní, poškodením poškriabaním. Po umytí prosím, suché, umiestnený v úložný box, kremeňa reakcie náchylné k statickej elektriny, bude absorbovať drobné častice vo vzduchu a prachu, dlhodobé, keď nie v použitie, vyhnite sa priamemu pôsobeniu vzduchu.

3. Pre rúra, rúra musí byť umiestnené v strednej časti, a kúrenie na udržujte vzdialenosť asi 10 cm, a vedenie v rúre steny vzdialenosti 5 cm, tak, aby nedošlo k poškodeniu formy teploty.

4. Toto je časť plesní, má medzery, keď sa v továrni bol rez otvoriť, uvoľnenie je uľahčiť kupujúcich. Ak nechcete rez, nie je možné uvoľniť. Pri používaní rez pre dobré po zabalené v plastovej fólie, alebo dať gumičky môže tuhnutia kvapaliny

Silikónové formy Vlastnosti Produktu:

1. Silikónové Silikónové hlavnou zložkou je kremíka A je prítomný v piesku, kameňa, crystal prírodné zložky. Nie kaučuku, Gumy, ani plast Plast! Silica gel je skala, na pláži, nízkouhlíkové prostredie.

2. High-pevnosť silikónové flexibilita, odolnosť voči korózii, optimálna teplota pre varenie, pečenie, je najlepšie suroviny v priamom kontakte s potravinami, a jednoduché a praktické.

3. Prijatie detekcie, zdravie, prírodné antibiotikum, ktoré môžu zabrániť baktérií a plesňových rastu. Preto, dojčenské potreby, zdravotnícky materiál, existuje veľa silikónové produkty. Napríklad: pacifiers, silikón plast a podobne.

4. Môžu byť recyklované, trvanlivé, nízka spotreba energie.

5. Mechanické vlastnosti stabilnú štruktúru, ktorá má extrémne teploty odpor, široký rozsah teplôt. Teplota najnižšia teplota mínus 40 stupňov, maximálna teplota 230 stupňov, teplo, ktoré je rovnomerne mrazené.

6. s inými typmi čistiace a žieravé látky odolnosť proti korózii a ľahko sa čistí.

7. Po použití, všetky suroviny nebude držať do formy.

Funkcia Eco-Priateľský
Materiál Potraviny-stupeň tekutý silikónový ochrany životného prostredia
Tortu Nástroje Typ Formy
Použitie Hlina MoldsBaking candy formy torty čokoládové sušienky plesní
Špecifikácia 13.3*9.9*0.7 cm
Názov produktu kameň, Voda, tráva dragonfly Silikónové formy / craft/dezert/mini potraviny m
So Sexuálnym Podtextom No
Druh Tortu Nástroje
Certifikácia CIQ
Nemravný Obrázok No
Rozsah Teplôt -40 ℃ - 230 ℃
Názov Značky TUTULE
Číslo Modelu GJ-A429
Hmotnosť výrobku cca 95 g

Napísať recenziu

Gadgets-kameň, Voda, tráva dragonfly Silikónové formy flexibilné silikónové push formy / craft/dezert/mini potraviny/Dragonfly plesne

Gadgets-kameň, Voda, tráva dragonfly Silikónové formy flexibilné silikónové push formy / craft/dezert/mini potraviny/Dragonfly plesne

Silikónové formy na čistenie a údržba: 1. Pred prvým použitím, prvý s vodou alebo čistiacim prostriedkom na čistenie na odstránenie povrchových nečistôt. Pred formy na pečenie, použite malé množstvo masla uplatňovať vo vnútri formy. Aj keď pomocou formy, ako sú prázdne sloty môžu byť pridané do vody prázdna nádrž, vzduchu, horenie

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!