Kategória

Flavescent Sophora Root (Ku Shen)Radix Sophorae Flavescentis

Novinka

€16.71

€18.78

-11 %

Skladom

Štítky: jingo biloba, sophora japonica, luxusný kúpeľ, bylinné rastliny, krém nemecko, ďatelina, krém na ruky, krém ovocie, Sophora, Bylinné Lymfatických Starostlivosti Patch.

Flavescent Sophora Root (ku shen)Radix Sophorae Flavescentis

Vlastnosti:

Horké v chuti, zima v prírode, pôsobí na srdce, pečeň, hrubé črevo a močový mechúr kanály. Studená majetku je schopný zúčtovanie tepla, horká chuť odstránenie vlhkosti a čistenie popredia smerom nadol. Z tohto dôvodu, bylina je dobrá na čistenie patogénnych tepla v dolnom jiao, preto indition, bylina, môžete tiež expell vietor, zničiť črevné parazity, a zmierniť svrbenie. Preto je často používaný na liečbu svrbenie urtikárie a ekzém.

Disclaimer:

Tieto výrobky nie sú určené na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby alebo ochorenia. Pre diagnostiku a liečbu, poraďte sa so svojím lekárom.

Zložka Radix Sophorae Flavescentis
NET WT 250g/500 g/1000 g
Množstvo taška

Napísať recenziu

Flavescent Sophora Root (Ku Shen)Radix Sophorae Flavescentis

Flavescent Sophora Root (Ku Shen)Radix Sophorae Flavescentis

Flavescent Sophora Root (ku shen)Radix Sophorae Flavescentis Vlastnosti: Horké v chuti, zima v prírode, pôsobí na srdce, pečeň, hrubé črevo a močový mechúr kanály. Studená majetku je schopný zúčtovanie tepla, horká chuť odstránenie vlhkosti a čistenie popredia smerom nadol. Z tohto dôvodu, bylina je dobrá na čistenie patogénnych

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!