Kategória

Veľkosti S Pošvy Zmenšuje Stick 1BOX na intímnu Hygienu Vaginálne Sprísnenie Stick 60 g zúženie Pošvy Palice

Novinka

€3.54

€3.77

-6 %

Skladom

Štítky: silicon panny pošvy, na intímnu hygienu výrobku, krém vagin, cali, veľké vagíny, fleshlighht muž, diy yoni perly, čarovný prútik, kolo vaginálne speculum, muž masturb.

Veľkosti S Pošvy Zmenšuje Stick 1BOX na intímnu Hygienu Vaginálne Sprísnenie Stick 30g zúženie Pošvy Palice

Upozornenia:(Upozornenie)

1. Tehotné ženy, dojčiace matky a počas menštruácie nemožno ho použiť. 2. Iba pre vonkajšie použitie, sa nedá jesť. Priateľské Tipy pre Vaginálne sprísnenie: Pred a po použití, prosím, použite teplú vodu na čistenie pošvy.

Fuctions:

1. Utiahnite vagíny, reguláciu sexuálnej apatia, zlepšiť pružnosť pošvy a zlepšiť sexuálny pocit, aby ste sa cítili ako dievča do 30 sekúnd 2. Stimulovať ženský hormón a oddialiť starnutie; 3. Čisté prostredie pošvy, odstránenie toxínov z pošvy; 4. Regulovať incretion, rozpustí pigmentácia farebné škvrny na tvári; 5. predchádzať a liečiť všetky druhy gynaopathy.

Ako používať?

1. Používať ho pred pol alebo jednu hodinu sexuálnej lásky. 2. Po vyčistení pošvy, opláchnite stick, vložte do pošvy pomaly, otáčať, pre asi 30 sekúnd, z dôvodu rôznych osobnej situácie, najdlhší čas nie je viac ako 1 minútu! 3. Po použití opláchnite položku znova pre ďalšie použitie. Nie je možné umývať príliš dlho, v opačnom prípade bude možné znížiť pomocou krát.

Množstvo 1 box
Typ 1 Vagíny Sprísnenie Stick
Názov Značky KONGDY
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ 4 Zmenšiť Prútik Yam Utiahnite
Položka Druh Na Intímnu Hygienu
Číslo Modelu vagina sprísnenie palička
Typ 3 Vagina Sprísnenie
Typ 2 zmenšiť sprísniť vagina

Napísať recenziu

Veľkosti S Pošvy Zmenšuje Stick 1BOX na intímnu Hygienu Vaginálne Sprísnenie Stick 60 g zúženie Pošvy Palice

Veľkosti S Pošvy Zmenšuje Stick 1BOX na intímnu Hygienu Vaginálne Sprísnenie Stick 60 g zúženie Pošvy Palice

Veľkosti S Pošvy Zmenšuje Stick 1BOX na intímnu Hygienu Vaginálne Sprísnenie Stick 30g zúženie Pošvy Palice Upozornenia:(Upozornenie) 1. Tehotné ženy, dojčiace matky a počas menštruácie nemožno ho použiť. 2. Iba pre vonkajšie použitie, sa nedá jesť. Priateľské Tipy pre Vaginálne sprísnenie: Pred a po použití, prosím, použite

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!