Kategória

TS9 a TS808 Dva Režimy Tube Screamer 2 v 1 Overdrive Gitara Efekt Pedál Overdrive

Novinka

€22.64

€28.30

-20 %

Skladom

Štítky: upgrade trubice zosilňovač, gitara nux, caline pedál kompresora, účinok gitara, overdr, konektor ts9, pedál wah wah, rada pedál, pedál saphue, black overdrive.

GITARA EFEKT PEDÁL OVERDRIVE Retro Tube Screamer Reedícia

Je to DIY Verson na DEMON TS808

Legendárny 808 s najlepších a najobľúbenejších nastaviť tón mody by ste mohli snívať,

Na Keeley Plus Mod a True-Bypass čistotu a vernosť.

Nový TS808 ponúka retro vzhľad a zvuk.

Funkcie

Retro Tube Screamer Overdrive

ts9/ts808 prepínanie na dva dôsledky režim(ts9 a ts808)

Volume, Tone, Drive ovládacie prvky

True Bypass

Package Vrátane:

1 * Demon Gitara Efekt Pedál Overdrive

Otázka: Ako môžete sledovať môj pozemok? Odpoveď: môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania number:www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť) Otázka: Ako maloobchodné alebo veľkoobchodné ponúknuť veľkoobchodné ceny, ak som veľa položiek? Odpoveď: ak potrebujete kúpiť veľa vecí, na rovnaké časy, prosím, kontaktujte ma prvý.ja som vám ponúka konkurenčné veľkoobchodné ceny. Q: Ako môžem zaplatiť mojej objednávky? Odpoveď: Hugoclub.sk podporuje Visa, MasterCard, Maestre Debetnej Karty,Western Union,a bankovým prevodom cez banku.

O sledovacie číslo update: Ak váš sledovacie číslo je žiadne logistické informácie, ako tisíce balíky zaslané do iných krajín,logistických spoločností nemal aktualizácia logistické informácie, prosím, kontaktujte nás prvýkrát,Prosím, láskavo nie sú priamo otvoriť sporu.Sme prvý čas pre vás riešenie! Čas nalodenia: Všetky výrobok môžeme doručenie do 1-5 pracovných dní pri platbe uspieť.na väčšinou sme podľa objednávky zákazníka čas na balenie a preprava,musíme starostlivo skontrolujte kvalitu tovaru, predtým, než Loď,Tak si nejaký čas, aby sa s nimi manipulovalo.

Čas dodania: v Dôsledku vyššej moci faktory:hurikány,ainstorms vplyv lety.Vedúci logistiky meškanie.Sme čestní predajcovia,nebude vám trpieť žiadne straty.Uveďte, prosím, logistickej spoločnosti trochu čas spracovania,budeme čakať na package k dosiahnutiu vašej strane. Ak vaše logistické informácie príde na miestnej pošte: Ak miestnej pošte sa nemá kontakt s vami, prosím kontaktujte vaše miestne post office, akonáhle je to možné, aby sa váš balík.Inak,nadčasy doručenia zásielok,miestna pošta vráti svoj pozemok,dôsledky samostatnosti. Ochrana čas uteká: Keď sme skončili čas prepravy, ak je výrobok na ochranu obdobie uteká,prosím, rozšíriť produkt ochrany obdobie od seba, alebo kontaktujte nás,láskavo neotvárajte sporu priamo. Dovozné clá: Dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.Dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za Dopravu.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosť Máme loď v Číne post,Hugoclub.sk Doprava,EMS,DHL,Fedex,podľa vášho výberu pri zadávaní objednávky,Alebo ak potrebujete loď ďalšie doručenie,len neváhajte a kontaktujte nás,budeme sa snažiť v našich silách, aby slúžili pre vás

Číslo Modelu Démon
Ovládanie Volume, Tone, Drive
Model TS808
Effet Overdrive
Dizajn Ture obísť
Druh Účinky
Názov Značky SAPHUE

Napísať recenziu

TS9 a TS808 Dva Režimy Tube Screamer 2 v 1 Overdrive Gitara Efekt Pedál Overdrive

TS9 a TS808 Dva Režimy Tube Screamer 2 v 1 Overdrive Gitara Efekt Pedál Overdrive

GITARA EFEKT PEDÁL OVERDRIVE Retro Tube Screamer Reedícia Je to DIY Verson na DEMON TS808 Legendárny 808 s najlepších a najobľúbenejších nastaviť tón mody by ste mohli snívať, Na Keeley Plus Mod a True-Bypass čistotu a vernosť. Nový TS808 ponúka retro vzhľad a zvuk. Funkcie Retro Tube Screamer Overdrive ts9/ts808

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!