Kategória

Thajský Boxovacie Vrece Rýchlosť Loptu Boxerské Vrece Dierovanie Hruška Loptu PU Boxerské Dierovanie Cieľ Tašky vzdelávacích Príslušenstvo Fitness Vybavenie

Novinka

€3.26

€4.02

-18 %

Skladom

Štítky: boj kolónka, domáce fittness zariadenia, dvojité skii taška, tašku punč, taška rýchlosť, muž box cieľ, fitness vybavenie pre chrbtice, strieľať cieľ, fitness box, dieťa box bábika.

Odrážky:

1、Hruškovitého tvaru Dizajn: Naše boxing dvakrát skončil taška prijíma hruškovitého tvaru dizajn zabezpečiť rýchly a vyrovnaný odrazu vrátane ľahký mlieko kapsúl. S hruškovitého tvaru, ľahko na cieľ, čo vám umožní získať presné údery a dobré odrazila bez rušivých svoj rytmus. Vhodné pre MMA, boj, box alebo každodenný tréning reakcie, presnosť, obratnosť, vytrvalosť, atď.

2、Vhodné na Inštaláciu: Tento box loptu inštalačný kit umožňuje inštalovať pohodlne. Začiatok školenia teraz! Spáliť kalórie!

3、Znížiť Tlak: Možno ste sa používajú na zdvíhanie závažia alebo beh na bežiacom páse, ale to môže byť lepšie hrať loptu a môžete rozbalí!

4、vezmite Prosím na Vedomie: perfektné boxerské vrece, môže zasiahnuť loptu rýchlo, reflex a dosiahnuť fitness ciele. Poznámka: Pri nafukovanie boxu loptu prvýkrát, je lepšie nafúknuť 70% aby sa zabránilo nadmernému inflácie, môže byť použitý na dlhšie obdobie.

5、Hladký Povrch: Vyrobené z odolného a ľahko čistí, PU kože, zosilnené švy môže predĺžiť ich životnosť. Každý rýchlosť taška má hladký povrch na zabezpečenie prevádzky a rýchle a presné reakcie na rany.

1.Hladký Povrch: Vyrobené z odolného a ľahko čistí, PU kože, zosilnené švy môže predĺžiť ich životnosť. Každý rýchlosť taška má hladký povrch na zabezpečenie prevádzky a rýchle a presné reakcie na rany.

2.Hruškovitého tvaru Dizajn: Naše boxing dvakrát skončil taška prijíma hruškovitého tvaru dizajn zabezpečiť rýchly a vyrovnaný odrazu vrátane ľahký mlieko kapsúl. S hruškovitého tvaru, ľahko na cieľ, čo vám umožní získať presné údery a dobré odrazila bez rušivých svoj rytmus. Vhodné pre MMA, boj, box alebo každodenný tréning reakcie, presnosť, obratnosť, vytrvalosť, atď.

3.Vhodné na Inštaláciu: Tento box loptu inštalačný kit umožňuje inštalovať pohodlne. Začiatok školenia teraz! Spáliť kalórie!

4.Znížiť Tlak: Možno ste sa používajú na zdvíhanie závažia alebo beh na bežiacom páse, ale to môže byť lepšie hrať loptu a môžete rozbalí!

5.Vezmite prosím na Vedomie: perfektné boxerské vrece, môže zasiahnuť loptu rýchlo, reflex a dosiahnuť fitness ciele. Poznámka: Pri nafukovanie boxu loptu prvýkrát, je lepšie nafúknuť 70% aby sa zabránilo nadmernému inflácie, môže byť použitý na dlhšie obdobie.

Funkcie:

1. 100% zbrusu nový vysoko kvalitný a vysoko kvalitné.

2. PU materiál, povrch hladký, dobre ručne pocit, nevýbušné.

3. Vynikajúce prevedenie, anti-nosenie, nie je ľahké zlomiť, dlhá životnosť.

4. Double-layer hodinky remienok, pevné držanie.

Špecifikácia:

Farba: čierna, červená, čierna a biela červená

Tvar: hruška

Materiál: PU

Výška: cca 25 cm/9.84 v

Priemer: cca 18 cm/7.08 v

Balenie Zoznam:

1*Box Loptu

1*Čerpadlo

1*Bezpečnostné Tlačidlo

Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Thajský Boxovacie Vrece Rýchlosť Loptu Boxerské Vrece Dierovanie Hruška Loptu PU Boxerské Dierovanie Cieľ Tašky vzdelávacích Príslušenstvo Fitness Vybavenie

Thajský Boxovacie Vrece Rýchlosť Loptu Boxerské Vrece Dierovanie Hruška Loptu PU Boxerské Dierovanie Cieľ Tašky vzdelávacích Príslušenstvo Fitness Vybavenie

Odrážky: 1、Hruškovitého tvaru Dizajn: Naše boxing dvakrát skončil taška prijíma hruškovitého tvaru dizajn zabezpečiť rýchly a vyrovnaný odrazu vrátane ľahký mlieko kapsúl. S hruškovitého tvaru, ľahko na cieľ, čo vám umožní získať presné údery a dobré odrazila bez rušivých svoj rytmus. Vhodné pre MMA, boj, box alebo každodenný

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!