Kategória

Vysoká Kvalita SDI Prepínač 4 Kanálov SDI Signálu Na SDI Signálu Kanála Podpora Full-HD SDI Signálu Vstup A Výstup

Novinka

€58.08

€69.15

-16 %

Skladom

Štítky: hdmi na sdi, malé sdi kábel, káblový kanál, sdi switcher, malé hd sdi, sdi kamery, dlho sdi kábel, multimediálne pripojenie, hdmi, scart, medzinárodné multimediálne.

Vysoká Kvalita 1PCS SDI 4x1 Prepínač 4 Kanálov SDI Signálu Na SDI Signálu Kanála Podpora Full-HD SDI Signálu Vstup A Výstup

Tento produkt je SDI (Sériové Digitálne Rozhranie) spínač,môže prepnúť 4 kanálov SDI signálu na SDI signálu kanála,a to podpora Full-HD SDI signálu vstup a výstup,ale tiež veľmi ľahké byť použitie s vysoká stabilita a spoľahlivosť.A to je široko používaný na všetky TV stanice a iné pracovné miesto,trezor bezpečnostné monitorovanie,vzdelávanie miesto a tak ďalej.

I. Bezpečnostné upozornenie: Prosím, uchovávajte mimo dosahu vlhkosti,vysoká teplota,prašnosť,žieravé, oxidujúce plyn prostredie. Všetky časti by sa mali vyhnúť silné vibrácie,prosím, nespadne na zem,neudierajte a rozobrať. Prosím, podržte na hlavu napájací adaptér, keď vás vyhodí napájací adaptér namiesto vytiahnuť napájací kábel. Prosím, vypnite napájanie, keď stroj nie je v prevádzke(prosím strhnúť napájací adaptér, keď nebudete používať ho na dlhú dobu). Prosím neotvárajte produkty seba a nedotýkajte sa častí vo vnútri. Prosím, použite originálny sieťový adaptér, ktorý poskytuje od výrobcu alebo spoľahlivý napájací adaptér.

II.Rozhranie úvod

III.Inštalácia kroky

Vezmite prosím na vedomie, balík okno:

Máme fotografovanie o balení box na našej hlavnej obrázok

môžete vidieť package box má vytlačiť wiistar logo ,ale máme

iní package box má nie vytlačiť wiistar logo . Ak nechcete

nechajte správu k nám , budeme náhodné usporiadať package okno

O platby: 1.Akceptovať platbu Kreditnou Kartou, Bankovým Prevodom a iné Platby, ktoré Hugoclub.sk podporuje. 2.Platba musí byť vykonaná do 19 dní aukcie uzávierky, ak nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii uzávierky, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova. 3.Uveďte vaše špeciálne požiadavky(balíky, hodnota vyhlásenie, atď.), keď si vykonať platbu, alebo poslať správu na nás. O shippment: 1.Všetky položky sú dodávané po celom svete, akonáhle je to možné, a ak máte osobitné prepravné požiadavky, prosím povedzte nám pred odoslaním. 2.Nebudeme mať žiadne dodatočné dovozné clá alebo iné skryté poplatky. Tak nás prosím informujte vopred, ak máte požiadavky na položku hodnota pred odoslaním. 3.Všetky pozemky odoslané prostredníctvom normálny príspevok(CN post, HK post) sú obmedzené hmotnosťou do 2 KG, takže ak svoj pozemok s nadváhou, zabezpečíme svoj pozemok cez 2 parcely. Po predaj: 1.Prosím skontrolujte, či balík prijaté v dobrej situácii, pred podpisom ním. 2.Ak máte akékoľvek problémy s tovarom alebo naše služby, prosím kontaktujte nás kedykoľvek bez váhania namiesto opúšťa spätnú väzbu alebo otvorení sporu a my vám ho vyriešiť čo najskôr. 3.Naše služby účelom je, aby každý zákazník mať dobrý zážitok z nakupovania. 4.Prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu & 5 star recenziu, ktorá sa bude priniesť lepšie rozvíjať šancu na našom internetovom obchode. Dobrá spätná väzba vám budú vrátené. 5.Návrhy sú vítané.

Balenie Papierové Krabici
Konektor Na Koaxiálny
Funkcia HDMI1.4-kompatibilný
Aplikácia multimédiá
Konektor B Koaxiálny
Druh Koaxiálne Káble
Package Áno
Zväzok Zväzok 1
Pohlavie Muž-Muž
Číslo Modelu 41
Názov Značky wiistar

Napísať recenziu

Vysoká Kvalita SDI Prepínač 4 Kanálov SDI Signálu Na SDI Signálu Kanála Podpora Full-HD SDI Signálu Vstup A Výstup

Vysoká Kvalita SDI Prepínač 4 Kanálov SDI Signálu Na SDI Signálu Kanála Podpora Full-HD SDI Signálu Vstup A Výstup

Vysoká Kvalita 1PCS SDI 4x1 Prepínač 4 Kanálov SDI Signálu Na SDI Signálu Kanála Podpora Full-HD SDI Signálu Vstup A Výstup Tento produkt je SDI (Sériové Digitálne Rozhranie) spínač,môže prepnúť 4 kanálov SDI signálu na SDI signálu kanála,a to podpora Full-HD SDI signálu vstup a výstup,ale tiež veľmi ľahké byť použitie s vysoká

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!